Кафедра радіотехнологій інформаційно-комунікаційних систем

Мова:

Партнери кафедри

Компанія EPAM Systems

Найбільший світовий виробник програмного забезпечення на замовлення.

EPAM дозволяє вдосконалити технічну освіту серед дітей та молодих людей за допомогою програми EPAM eKids та EPAM University. Програма EPAM eKids пропонує дітям вивчити основи програмування на базі Scratch; тренерами виступають співробітники компаній, які проводять заняття у вільному від роботи часі. На даний момент програма запущена в 15 країнах. EPAM також співпрацює з університетами в рамках програм EPAM University. З моменту запуску програми компанія підготувала більше 23 500 студентів з 40 університетів у шести країнах.

 

Компанія Global Logic

Global Logic — лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Вона допомагає клієнтам проєктувати і створювати інноваційні продукти, платформи і цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг і експертизу у різних галузях, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їх перехід до цифрового бізнесу майбутнього.

 

Компанія Sigma

Sigma Software – шведська ІТ компанія з українським корінням. 

Більше 18 років компанія займається постачанням передових технологічних рішень і послуг в сфері ІТ консалтингу для клієнтів в таких областях як автомобілебудування і авіаперевезення, телекомунікації, медіа і реклама, індустрія ігор та ін. Sigma Software працює з широким списком технологій, в тому числі і з самими трендовими: AR/VR, Data Science, Machine Learning, Internet of Things, Infotainment, Embedded development і ін.

 

НВО «Вертикаль»

ТОВ НВО «Вертикаль» з березня 2000 року веде активну науково-технічну і виробничу діяльність по створенню сучасних високоефективних електроприводів, пристроїв плавного пуску, станцій управління відцентровими насосами для видобутку нафти. За цей період компанія зайняла міцні позиції на ринку електротехнічного обладнання, придбала репутацію відповідального і надійного партнера, серйозного виробника високоякісного економічного обладнання для різних галузей промисловості: нафтогазовидобувній галузі, ЖКГ, гірничодобувної та хімічної галузей. Все наше обладнання призначене для вирішення складних технологічних завдань. Воно зручно в обслуговуванні і експлуатації, має гарну адаптивністю до різних зовнішніх систем управління і автоматизації.